Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Инфокутија град во Јапонија“

с
нема опис на уредувањето
с (asd)
с
|-
{{#if: {{{Population|}}}|
{{!}}      TotalВкупно
}}
{{#if: {{{Population|}}}|
|-
{{#if: {{{Density_km2|}}}{{#ifeq:{{#expr:{{{Population}}}}}|{{{Population}}}|{{{Area_km2|}}}}}|
{{!}}      [[PopulationГустина densityна население|DensityГустина]]
}}
|-
13.850

уредувања