Предлошка:Заштитено-спор: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
с (Заштитена "Шаблон:Заштитено-спор" ([edit=sysop] (бесконечно) [move=sysop] (бесконечно)))
сНема опис на уредувањето
|dispute=yes
|reason= {{#if:{{{expiry|}}}|или сѐ додека|сѐ додека}} споровите не бидат разрешени
|categories={{{categories|[[Категорија:Заштитени странцистраници поради спорови|{{PAGENAME}}]]{{#if:{{{expiry|}}}||[[Категорија:Заштитени страници без истек|{{PAGENAME}}]]}}}}}}}|[[Категорија:Страници со неточни шаблони за заштита|{{PAGENAME}}]]}}</includeonly><noinclude>{{pp-template|small=yes}}
{{pp-dispute|demospace=main|categories=no}}
{{documentation}}
13.850

уредувања