Википедија:Барања за администраторски статус/Brest: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
:''Следната дискусија е зачувана како архива на '''успешна''' кандидатура за администраторски статус. <span style="color:red">'''Не ја менувајте неговата содржина'''</span>.[[Категорија:Успешни барања за администраторски статус|{{SUBPAGENAME}}]]
 
===[[Википедија:Барања за администраторски статус/Brest|Brest]]===
'''[{{fullurl:Википедија:Барања за администраторски статус/Brest|action=edit}} Конечно:]'''
'''(8/0/0); Закажано да заврши во 20:07, [[15 мај]] [[2007]] (UTC)'''
13.850

уредувања