Разлика помеѓу преработките на „Скијачко трчање на Зимските олимписки игри 2010 - тимски спринт за мажи“

Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (fixing dead links)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
 
== Надворешни врски ==
* [httphttps://web.archive.org/web/20090610051033/http://www.vancouver2010.com/en/athletes-and-sports/sports/-/40906/34238/115l653/cross-country-skiing.html Скијачко трчање на официјалното мрежно место на игрите] {{ref-en}} {{ref-fr}}
29.743

уредувања