Предлошка:Состав на САД на ЛОИ кошарка 2020: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
| p5 = [[Зак Лавин|Лавин]]
| p6 = [[Дејмијан Лилард|Лилард]]
| p7 = [[Кевин ДурантДјурант|ДурантДјурант]]
| p8 = [[Крис Мидлтон|Мидлтон]]
| p9 = [[Џерами Грант|Грант]]