Спортска Сала Јасмин: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
| поранешни_имиња =
| играат = [[КК Фени Индустри]] <br> [[ГРК Кавадарци]]
| капацитет сместивост = 1,800
| димензии =
| табла =
Анонимен корисник