Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Запознајте ја Русија/Учесници“

нема опис на уредувањето
#[[Кирил Косарев]]
#[[Павел Потоцки]]
#[[Ала Пугачева]]
#[[Антон Терехов]]
#[[Игор Школик]]
#[[Владислав Карапузов]]
#[[Данил Фомин]]
#[[Роман Евгенјев]]
#[[Апти Ахјадов]]
#[[Игор Лешчук]]
#[[Андреј Ивашин]]
|-
| 15
877

уредувања