Expo Tel Aviv: Разлика помеѓу преработките

Одземени 49 бајти ,  пред 4 години
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
== Надворешни врски ==
{{commons|Category:Israel Trade Fairs & Convention Center}}
* [http://www.fairs.co.il/index.php?language=eng Израелскиen/ трговски саемиТел иАвив КонгресенКонвенција центар]
 
{{Израел-никулец}}
245

уредувања