Предлошка:Фудбалер-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
Updating file links
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Updating file links)
<div class="boilerplate metadata" id="stub">
{| style="background-color: transparent;"
| [[Image:OlympicFootball pictogram Football.pngsvg|25px|]] || ''Оваа статија за [[Фудбал|фудбалер]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја <span class="plainlinks">[{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} <font color="002b88">проширите</font>]</span>''.
|}</div> [[Категорија:Никулци за фудбалери<noinclude>| </noinclude>]]<noinclude>
</noinclude>
32

уредувања