Разлика помеѓу преработките на „Вештерки“

Одземени 14 бајти ,  пред 4 години
с
→‎Забелешки: all info is now kept in wikidata, removed: {{Link FA|uk}} using AWB (11720)
с (ситна поправка)
с (→‎Забелешки: all info is now kept in wikidata, removed: {{Link FA|uk}} using AWB (11720))
[[Категорија:Антропологија]]
 
 
{{Link FA|uk}}
 
[[az:İfritə]]
26

уредувања