Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Memasa“

Додадени 58 бајти ,  пред 6 години
Stryn ја премести страницата Корисник:Memasa на Корисник:Pe-ga-sos: Автоматски преместена страницата при преименување на корисникот „[[Special:Cent...
(Stryn ја премести страницата Корисник:Memasa на Корисник:Pe-ga-sos: Автоматски преместена страницата при преименување на корисникот „[[Special:Cent...)
 
(нема разлика)
106

уредувања