Разлика помеѓу преработките на „Гордана Јовиќ-Стојковска“

нема опис на уредувањето
| caption =
| birth_date = {{Birth date and age|1961}}
| birth_place = [[Грделица]], [[СФР Југославија]], <br>[[|Србија]]
| citizen = [[Serbia]]
| residence = [[Скопје]], [[Македонија]]
| occupation = Писател
95

уредувања