Навртка: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
* Со назабен прстен
 
== Види јошуште ==
* [[Завртка]]
* [[Подлошка]] или [[Шајбна]]
14

уредувања