Разлика помеѓу преработките на „Социјалдемократска младина на Македонија“

нема опис на уредувањето
с (Бришење на "Logo_SDMM.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Fastily поради...)
 
party_articletitle = СДСМ |
foundation = 9 ноември 1991 |
leader = ДаркоСтефан ДавитковскиБогоев |
Mail = sdmm@sdsm.org.mk
Address = Бихаќка 8, 1000 Скопје, Македонија
Анонимен корисник