Нил Армстронг: Разлика помеѓу преработките

Одземени 128 бајти ,  пред 8 години
Откажано уредувањето 3273292 на уредникот 95.180.199.178 (разговор)
[непроверена преработка][проверена преработка]
(како да ги опишам?)
(Откажано уредувањето 3273292 на уредникот 95.180.199.178 (разговор))
[[Категорија:Родени во 1930 година]]
[[Категорија:Починати во 2012 година]]
Здраво Википедија, ако може да напишете уште нешто за Нил Армстронг??
112

уредувања