Разлика помеѓу преработките на „Ултразвук“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{внимание}}ШИКО Е АПАШ КОЈН
 
ГРУЈО Е ДРЖАВА
 
 
Анонимен корисник