Разлика помеѓу преработките на „Гого Ивановски“

Додадени 217 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q639517 (translate me))
== Наводи ==
{{наводи}}
 
== Надворешни врски ==
* [http://star.utrinski.com.mk/?pBroj=1655&stID=27269&pR=5 Последен збор . . . ] Гого Ивановски 1925- 2004, книжевник, 16 oктомври 2006
 
{{DEFAULTSORT:Ивановски, Гого}}
[[Категорија:Македонски писатели]]
77

уредувања