Разлика помеѓу преработките на „Татјана Хмирова“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Infobox handball biography | name = Татјана Хмирова | image = Податотека:TatyanaKhmyrova.jpg|220...)
 
| birth_place = [[Волгоград]], [[Русија]]
| weight = 68 килограми
| height = {{height|m=1.78|precision=0}}
| position = Бек
| nickname =
142

уредувања