Разлика помеѓу преработките на „Робови“

Додадени 46 бајти ,  пред 7 години
с
Отстрането уредувањето на 79.126.210.209 (разговор), вратено на последната верзија на Delix
(Целосно избришана страница)
с (Отстрането уредувањето на 79.126.210.209 (разговор), вратено на последната верзија на Delix)
 
#redirect [[Робовладетелство]]
143

уредувања