Разлика помеѓу преработките на „Валентина Матвиенко“

нема опис на уредувањето
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Матвиенко Валентина Ивановна.jpg|thumb|250px|right|]]
[[Податотека:Valentina Matvienko2.jpg|thumb|250px|right|]]
'''Валентина Ивановна Матвијенко''' ({{lang-ru|Валентина Ивановна Матвиенко}}) ({{роден на|7|април|1949}}) - претседател на Советот.
 
2

уредувања