Разлика помеѓу преработките на „ФК Силекс“

Нема измена во големината ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
(поправки)
{{Инфокутија фудбалски клуб|
име = ФК СилексКратер|
лого = [[Податотека:FK Sileks.PNG|100px|Амблемот на ФК Силекс]]|
целосно име = ФК Силекс Кратово|
Анонимен корисник