Предлошка:Тенк: Разлика помеѓу преработките

Додадени 49 бајти ,  пред 14 години
+ кат
[непроверена преработка][проверена преработка]
(Нова страница: {| border=0 cellspacing=0 cellpadding=4 style="float:right; margin:0 0 .5em 1em; width:250px; background:#fff; border-collapse:collapse; border:1px solid #999; font-size:s...)
 
(+ кат)
 
| {{{екипаж}}}
|}
[[Категорија:Воени возила]]
129

уредувања