Разлика помеѓу преработките на „Серхио Пардиља“

Одземени 33 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 10 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q738775 (translate me))
{{Инфокутија за велосипедист
| name = Серхио Пардилја
| image = Sergio Pardilla Spandelles RDS 2012.jpg
| caption = [[Route du Sud]] 2012
| caption = Пардилја на Трката околу Јапонија 2009
| fullname = Серхио Пардилја Белон
| nickname =
5

уредувања