Аеродром Хановер: Разлика помеѓу преработките

Одземени 106 бајти ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q170169 (translate me))
сНема опис на уредувањето
}}
 
[[Категорија:Аеродроми]]
[[Категорија:Аеродроми во Европа]]
[[Категорија:Аеродроми во Германија]]
[[Категорија:Хановер]]
1.298

уредувања