Разлика помеѓу преработките на „Градови во Италија“

Одземени 2 бајти ,  пред 7 години
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q102310 (translate me))
[[Категорија:Градови во Италија]]
[[Категорија:Списоци за Италија]]
[[Категорија:Листи на градовиградов во Европа]]
Анонимен корисник