Разлика помеѓу преработките на „Исправи се, Делфина“

Одземени 44 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12752384
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12752384)
[[Категорија:Македонски филмови|Исправи се, Делфина]]
[[Категорија:Македонски филмови од 1977]]
 
[[sr:Исправи се, Делфина]]