Сант Жулија де Лорија: Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q24282 (translate me)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Bot: Migrating 36 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q24282 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q24282 (translate me))
[[Категорија:Општини во Андора]]
[[Категорија:Градови во Андора]]
 
[[sr:Сан Жулија де Лорија]]
90.968

уредувања