Разлика помеѓу преработките на „Нова Демократија (2008)“

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1161630 (translate me)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1161630 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1161630 (translate me))
 
[[Категорија:Нова демократија (2008)| ]]
 
[[bg:Нова демокрация (Република Македония)]]