Разлика помеѓу преработките на „Компас“

Додадени 115 бајти ,  пред 8 години
bgfdvfggdrtttrtttr
(bgfdvfggdrtttrtttr)
[[Категорија:Ориентација|Компас]]
има некој што ги покажуваат само исток и запад,а некој ги покажуваат сите страни на светот.
gtgffffffffffffffffffffffffffffhfhhhhthftftyfgtfggffhgfhgfgfdtrrdfddtghtwhsnvhgwefdvnbfrhgbg3fdxrfdgewsgfdhresnxje
Анонимен корисник