Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Курдистан“

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q7217195
с (Bot: Migrating 48 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q7217195 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q7217195)
 
[[Категорија:Географија на Сирија]]
[[Категорија:Југозападна Азија]]
 
[[diq:Category:Kurdıstan]]
4.943

уредувања