Разлика помеѓу преработките на „Категорија:89“

Одземени 24 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6531587
с (Bot: Migrating 49 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6531587 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6531587)
 
 
[[Категорија:Години]]
 
[[gan:Category:89年]]
4.943

уредувања