Категорија:1611: Разлика помеѓу преработките

Одземени 69 бајти ,  пред 10 години
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6750736
с (Bot: Migrating 62 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6750736 (translate me))
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6750736)
 
 
[[Категорија:Години]]
 
[[gan:Category:1611年]]
[[se:Category:1611]]
[[war:Category:1611]]
4.943

уредувања