Категорија:1194: Разлика помеѓу преработките

Одземени 48 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6582105
с (Bot: Migrating 53 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6582105 (translate me))
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by d:Wikidata on d:Q6582105)
 
 
[[Категорија:Години]]
 
[[gan:Category:1194年]]
[[war:Category:1194]]
4.943

уредувања