Разлика помеѓу преработките на „Дабниште“

Одземени 25 бајти ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3011596 (translate me))
с
[[Категорија:Кавадаречки села]]
[[Категорија:Села во Општина Кавадарци]]
 
[[sr:Дабниште]]