Химачал Прадеш: Разлика помеѓу преработките

Одземени 25 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1177 (translate me)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 80 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1177 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1177 (translate me))
 
[[Категорија:Сојузни држави и територии на Индија]]
 
[[la:Himacala Pradesa]]