Разлика помеѓу преработките на „Сили на Оската“

Одземени 53 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q43056 (translate me)
с (Bot: Migrating 68 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q43056 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q43056 (translate me))
 
[[Категорија:Втора светска војна]]
 
[[ru:Страны Оси и их союзники]]