Разлика помеѓу преработките на „Цветан Тодоров“

Одземени 24 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q313852 (translate me)
с (Bot: Migrating 21 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q313852 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q313852 (translate me))
[[Категорија:Бугарски философи|Тодоров, Цветан]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
 
[[ro:Țvetan Todorov]]