Силјан Аврамовски: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][непроверена преработка]
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3402989 (translate me))
Нема опис на уредувањето
|death_place =
|nationality = [[Македонци|Македонец]]
|party = [[СДСМdui]]
|spouse =
|children =
Анонимен корисник