Разлика помеѓу преработките на „Неврокоп (општина)“

Одземени 68 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2557228 (translate me)
с (Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2557228 (translate me))
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2557228 (translate me))
[[Категорија:Населени места посветени на Гоце Делчев|Благоевград]]
 
[[en:Gotse Delchev Municipality]]
[[ro:Comuna Goțe Delcev]]
[[vi:Gotse Delchev (đô thị)]]