Разлика помеѓу преработките на „Ролинг стоунс“

Одземени 28 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q11036 (translate me)
с (Bot: Migrating 91 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q11036 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q11036 (translate me))
[[Категорија:Британска музика|Р]]
[[Категорија:Блуз-рок музичари]]
 
[[als:The Rolling Stones]]