Разлика помеѓу преработките на „Дили“

Додадени 15 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 94 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q9310 (translate me))
[[Категорија:Градови во Источен Тимор]]
[[Категорија:Дили]]
 
[[la:Dilium]]
Анонимен корисник