Разлика помеѓу преработките на „Лепенец“

Одземени 227 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 12 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q674219 (translate me)
с (r2.7.1) (Робот: Додава de:Lepenac)
с (Bot: Migrating 12 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q674219 (translate me))
[[Категорија:Реки во Македонија]]
[[Категорија:Реки во Косово]]
 
[[bg:Лепенец]]
[[de:Lepenac]]
[[en:Lepenac]]
[[fr:Lepenac (rivière)]]
[[hr:Lepenac (rijeka)]]
[[hu:Lepenac]]
[[nn:Lepenats]]
[[pl:Lepenac]]
[[ru:Лепенец]]
[[sq:Lumi Lepenc]]
[[sr:Лепенац]]
[[sh:Lepenac]]