Разлика помеѓу преработките на „Боровичене“

Одземени 188 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2991269 (translate me)
с (r2.7.3) (Робот: Додава uk:Боровичене)
с (Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2991269 (translate me))
 
[[Категорија:Населени места во Општина Петрич]]
 
[[bg:Боровичене]]
[[en:Borovichene]]
[[kk:Боровичене (Благоевград облысы)]]
[[ro:Borovicene]]
[[ru:Боровичене]]
[[uk:Боровичене]]