Силистра: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.5) (Робот: Додава ar:سيليسترا
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.6.5) (Робот: Додава ar:سيليسترا)
[[Категорија:Силистра| ]]
 
[[ar:سيليسترا]]
[[an:Silistra]]
[[be:Горад Сілістра]]
7.187

уредувања