Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Религија во Исланд“

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам pt:Categoria:Religião da Islândia во pt:Categoria:Religião na Islândia
с (r2.7.2+) (Бот Додава: no:Kategori:Religion på Island)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам pt:Categoria:Religião da Islândia во pt:Categoria:Religião na Islândia)
[[no:Kategori:Religion på Island]]
[[pl:Kategoria:Religia w Islandii]]
[[pt:Categoria:Religião dana Islândia]]
[[ru:Категория:Религия в Исландии]]
[[fi:Luokka:Uskonto Islannissa]]
7.187

уредувања