Предлошка:Автотаксономија/Јадрени евдикоти: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава id:Templat:Taxonomy/Core eudicots
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава id:Templat:Taxonomy/Core eudicots)
[[en:Template:Taxonomy/Core eudicots]]
[[eu:Txantiloi:Taxonomy/Core eudicots]]
[[id:Templat:Taxonomy/Core eudicots]]
[[ml:ഫലകം:Taxonomy/Core eudicots]]
[[ne:ढाँचा:Taxonomy/Core eudicots]]
85.496

уредувања