Разлика помеѓу преработките на „Харисбург (Пенсилванија)“

с
Робот: Додава scn:Harrisburg
с (r2.7.1) (Робот: Додава frr:Harrisburg)
с (Робот: Додава scn:Harrisburg)
[[ru:Гаррисберг (Пенсильвания)]]
[[sah:Һаррисбург]]
[[scn:Harrisburg]]
[[simple:Harrisburg, Pennsylvania]]
[[sk:Harrisburg (Pensylvánia)]]
85.496

уредувања