Категорија:Починати во 1062 година: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава ku:Kategorî:Mirin 1062
с (r2.7.1) (Робот: Додава fi:Luokka:Vuonna 1062 kuolleet)
с (Робот: Додава ku:Kategorî:Mirin 1062)
[[it:Categoria:Morti nel 1062]]
[[kk:Санат:1062 жылы қайтыс болғандар]]
[[ku:Kategorî:Mirin 1062]]
[[hu:Kategória:1062-ben elhunyt személyek]]
[[new:पुचः:१०६२य् मदुगु]]
85.496

уредувања