Разлика помеѓу преработките на „Мона Лиза“

Додадени 17 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3rc2) (Робот: Додава nn:Mona Lisa
с (Отстрането уредувањето на 62.162.217.51 (разговор), вратено на последната верзија на EmausBot)
с (r2.7.3rc2) (Робот: Додава nn:Mona Lisa)
[[frr:Mona Lisa]]
[[no:Mona Lisa]]
[[nn:Mona Lisa]]
[[oc:La Gioconda]]
[[uz:Mona Lisa]]
6.057

уредувања