Фрајбург (административен округ): Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава ms:Freiburg (region)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава ko:프라이부르크 현)
с (Робот: Додава ms:Freiburg (region))
[[lb:Regierungsbezierk Freiburg]]
[[lmo:Friburgh (Regierungsbezirk)]]
[[ms:Freiburg (region)]]
[[nl:Regierungsbezirk Freiburg]]
[[ja:フライブルク行政管区]]
85.496

уредувања